Kariéra v Cpl Jobs

Cpl Jobs se zaměřuje na zkušené a talentované kandidáty nejen pro své zákazníky, ale také pro své vlastní týmy. Cpl podporuje rozvoj konzultantů s potenciálem – pokud hledáte nové výzvy a chcete se stát součástí našeho týmu v České republice nebo jinde v Evropě, zašlete nám prosím Váš životopis.

Proč Cpl Jobs?


Našim cílem je poskytovat zaměstnancům příležitosti k rozvoji jejich existujících dovedností a nabízet pracovní prostředí, které podněcuje jejich kreativitu a inovativnost. Oceňujeme přínos našich zaměstnanců a podporujeme je v dosažení těch nejvyšších profesních úspěchů. Cpl aktivně přijímá zpětnou vazbu a připomínky všech zaměstnanců a zároveň jim dává možnost ovlivňovat chod týmů, ve kterých pracují. Názor každého zaměstnance je pro nás důležitý. Na zaměstnance se spoléháme, jsou totiž naší klíčovou hodnotou, díky které dosahujeme úspěchu. Naši konzultanti jsou každodenně v kontaktu se specialisty, kteří pracují na HR odděleních v největších společnostech v České republice a na Evropském trhu. Pracují na ambiciózních projektech a dělají závazná rozhodnutí. Jsme poctěni, že můžeme našim zaměstnancům poskytnout možnost profesního růstu.

Cpl hledá kvalifikované a motivované konzultanty s tahem na branku, kteří mají schopnost zaujmout nejtalentovanější kandidáty na trhu.